Bistropen - Landek

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Bistropen - Landek

Příspěvek pro Pe4r za Sat Oct 01, 2016 10:30 am

Landek jsem doteď znal jen jako místo k procházce, ale prý tam nedávno otevřel dost slušný podnik jménem Bistropen, který to navíc s burgery myslí asi celkem vážně - dva týdny zpátky měli nějaký speciální burger víkend. A minimálně z fotek to vypadá moooc dobře. Smile
Pe4r

Poèet pøíspìvkù : 48

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bistropen - Landek

Příspěvek pro kavoni za Mon Oct 03, 2016 9:56 am

Podle mých zdrojů tam mají burger i ve stálé nabídce, ale teprve začínají, tak se to ještě bude určitě měnit. Někdy zkusím.
kavoni
Admin

Zobrazit informace o autorovi http://kavoni.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Pe4r za Sun Oct 23, 2016 12:47 pm

Hodil jsem to na mp, ale dám to i sem: Zkusil jsem dneska Bistropen na Landeku - fakt super burger. Brioška velmi zajímavá, maso medium, bez bylinek a šťavnaté bylo tak, že při prvních asi třech skousnutích vyloženě vystříkla šťáva. Mínusy: burger je to menší a hranolky byly tak žhavé, že jsem si hned prvním kouskem popálil jazyk. No a proč nechám chuť se úplně vracet: 1) poloha je to vyloženě jen na cestu autem případně v kombinaci s jarní/letní procházkou po Landeku 2) neberou stravenky a zas tak nadšený jsem nebyl, abych jim tam vždycky vysolil 250,- v hotovosti, když jsou v Ově i jiné alternativy. Wink

Jinak jídelní lístek na netu nevidím, ale v nabídce mají jen cheeseburger za 180 a mini verzi za 99. Ta ale musí být tak pro děti do 7 let. LOL
Pe4r

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: